Županijska smotra LiDraNo i natjecanja učenika u znanju

Na županijskoj smotri LiDraNo, koja je održana 9.2. u Samoboru, za državnu su smotru predloženi radovi naših učenika u kategorijama literarni izraz, skupni scenski izraz i novinarski izraz – školski list.

U kategoriji literarni izraz sudjelovali su Andro Medved iz 1.g1, mentorica je Antonija Vlahović, i Teresa Domladovac iz 3.g2, a mentorica je Maja Košćica. Rad Andre Medveda predložen je za državnu smotru. Anamarija Vojak iz 1.g1 sudjelovala je u kategoriji pojedinačni scenski izraz, a mentorica joj je Antonija Vlahović. U kategoriji skupnog scenskog izraza na županijskoj su smotri bili Dona Grgas, Anja Kovačić i Željko Rački iz 1.g1, Ivan Strahija iz 1.g2, Marija Bobinski i Marin Pavelić iz 3.g2, Julija Puškar i Zvonimir Jagunić iz 4.g1 te Andrija Jugović iz 4.e razrednog odjela. Mentorica je Antonija Vlahović, a rad je predložen za državnu smotru. Školski list Ambidekster, koji je predstavljen na županijskoj smotri, predložen je za državnu smotru. Urednica lista je Marija Bobinski iz 3.g2, a mentorica je Ines Grubić.

Nakon provedenih školskih natjecanja, sljedeći učenici su pozvani na međužupanijska i županijska natjecanja:

Na međužupanijsko natjecanja učenika koji se školuju za zanimanje prodavač idu učenici 3.t razrednog odjela Tomislav Vučković, Nikolina Juratović i Matija Rudar. Mentorica je Darija Vrdoljak.

Na međužupanijsko natjecanja učenika koji se školuju za zanimanje automehaničar idu učenici 3.s razrednog odjela Petar Đopar i Nikola Mahenić, a mentor im je Josip Bilić.

Na županijsko natjecanje iz geografije pozvani su Karlo Ivanković iz 1.g1 te Robert Hlopec i Filip Rubes iz 2.g1 razrednog odjela. Mentor je Marko Bacan.

Na županijsko natjecanje iz matematike pozvano je 12 učenika naše škole: Danijel Skeledžija, Marko Blažević, Lovro Penić-Ivanko, Adrian Sirovica, Željko Rački i Jurica Cvetić iz 1.g1 te Ivan Strahija iz 1.g2. Mentorica je Lovorka Radečić. Iz 2.g1 pozvana je učenica Marija Puškarić, a mentorica joj je Andja Julardžija. Laura Cvetković iz 3.g1 također je pozvana na županijsko natjecanje. Mentorica je Lovorka Radečić. Iz 3.g2 pozvana je Paula Kralj, a iz 4.g1 učenice Lucija Zoretić i Lorena Sokolović. Mentorica je Andja Julardžija.

objavio: Ines Grubić   datum: 11. 2. 2015.