Adventski koncert

U četvrtak 13.12. u Glazbenoj školi Jastrebarsko održan je prvi adventski koncert, a prije njega otvorena je izložba samostalnih radova učenika naše škole. Na koncertu su nastupili učenici koji su osnovnu glazbenu školu završili u Jastrebarskom.

Na koncertu su nastupili učenici iz Jastrebarskog koji pohađaju srednje glazbene škole u Zagrebu i Karlovcu, a svi oni su osnovnu glazbenu školu završili u Jastrebarskom.

Među njima su i Ana Paula Lovretin i Dragutin Roić, učenici 4g2 razreda naše škole, a istovremeno i učenici 4. razreda srednjih glazbenih škola.

Na koncertu su izvođači pokazali svoje umijeće, a podržavala ih je publika među kojom je bila naša ravnateljica Đurđica Lončarić i četrdesetak učenika gimnazijskih razreda naše škole.

Na izložbi je izloženo 80 radova naših učenika i bilo je vrlo ugodno prošetati hodnicima Glazbene škole i pogledati vrlo lijepe radove učenika naše škole.

U izboru radova sudjelovale su profesorice Ivana Strmečki Vučina koja je kao prof. likovnog  procijenila kvalitetu radova u likovnom smislu te Iva Barač iz Glazbene škole i Katarina Rončević iz Srednje škole Jastrebarsko.

Ovom prilikom zahvaljujemo ravnatelju Glazbene škole Dragutinu Fabijaniću koji nam je izišao u susret organizirajući koncerte za naše učenike i koji je spremno organizirao izložbu radova.

Izložbu je moguće pogledati u Glazbenoj školi, a ovim putem najavljujemo i slijedeći koncert koji će se održati u četvrtak 20.12. u 10.30h.

Nadamo se da će se suradnja naše škole i Glazbene škole Jastrebarsko nastaviti na obostrano zadovoljstvo.

objavio: Ivor Bošnjak   datum: 17. 12. 2018.

« Ožujak 2024 »