KATALOG INFORMACIJA

Odluka o ustrojavanju kataloga informacija

Srednja škola Jastrebarsko je 1. ožujka 2012. donijela odluku o ustrojavanju kataloga informacija. Tom odlukom se ustrojava Katalog informacija koje posjeduje, kojima raspolaže ili koje nadzire Srednja škola Jastrebarsko, a u cilju ostvarivanja prava na pristup informacijama u smislu Zakona o pravu na pristup informacijama.
Katalog informacijama sadrži pregled informacija s opisom sadržaja, namjenom, načinom davanja i vremenom ostvarivanja prava na pristup informacija iz djelokruga Srednje škole Jastrebarsko.
Korisniku prava na informaciju se naplaćuje naknada za pristup informacijama, u iznosu određenom prema kriterijima za određivanje visine naknada koje je donijela Agencija za zaštitu osobnih podataka.

Odluka o imenovanju službenika za informiranje

Srednja škola Jastrebarsko je imenovala Jelenu Zubec, magistra prava, koja radi na radnom mjestu tajnice Srednje škole Jastrebarsko, za mjerodavnu osobu za rješavanje ostvarivanja prava na pristup informacijama  - službenika za informiranje.

Zahtjev za pristup informacijama

Ukoliko želite pristup nekoj od informacija koje posjeduje, kojima raspolaže ili koje nadzire Srednja škola Jastrebarsko, prvi korak je ispunjavanje priloženog zahtjeva za pristup informacijama i predavanje istoga našem službeniku za informiranje.

« Srpanj 2021 »