Održan Dan otvorenih vrata

Naša je škola i ove godine otvorila svoja vrata svim zainteresiranim osmašima. Posjetili su nas učenici OŠ Ljubo Babić, OŠ Klinča Sela te OŠ Alojzije Stepinac.

U holu škole osmaše je dočekala glazba odličnog školskog benda te su ih nakon pozdravne poruke ravnateljice, volonterke podijelile prema smjerovima i odvele u učionice.

Povijesna skupina prezentirala je osmašima svoj rad, a u matematičkoj učionici mogli su sudjelovati u matematičkim igrama.

Predstavljeni su im  i smjer ekonomist te tehničar za logistiku i špediciju uz zanimljive aktivnosti koje su ih zasigurno zainteresirale.

Naši strojari prezentirali su svoja dva programa: automehaničar i instalater grijanja i klimatizacije te su dali osmašima mogućnost rastavljanja motora i zavarivanje plastične cijevi. Također su pričali o tome kako im je bilo u Sevilli u sklopu Erasmus + mobilnosti te da je naša škola dio projekta RCK Industrija 4.0 i kakve pogodnosti to donosi sa sobom.

U holu škole osmaši su imali prilike vidjeti aktivnost fakultativne nastave psihologije te Crvenog križa.

Učenici naše škole iskazali su se incijativom i samostalnom prezentacijom smjerova, a sve u organizaciji nastavnika Lovorke Radečić, Klementine Stepinac, Manuele Hofer, Gorana Vreša, Marije Kišan Pintur, Davida Gustetića, Matee Gorenc, Ivone Josipović, Ivora Bošnjaka, Ivane Golubić, Ines Brlek, Matije Bojič i Željke Kovačić

objavio: Ivor Bošnjak   datum: 22. 5. 2023.