Zimovanje sa školom skijanja u Italiji

I ove godine učenicima naše škole ponuđen je odlazak na zimovanje sa školom skijanja u sklopu projekta Zimske igraonice u organizaciji Društva naša djeca Jastrebarsko, sa partnerima gradom Jastrebarsko i našom školom.

Za 45 polaznika, učenika srednje škole i učenika od 6. do 8. razreda osnovne škole, organizira se 5 – dnevno zimovanje sa školom skijanja u Italiji, skijalištu Sappada u terminu 26.12.-30.12.2023.

U projekt se uključio Grad Jastrebarsko koji sufinancira projekte Ljetne i Zimske igraonicu pa će tako cijena uz gradsku i subvenciju Društva naša djeca Jastrebarsko za lokaciju u Italiji za učenike srednje škole iznositi 310,00 EUR  po polazniku, odnosno 265,00 EUR za roditelje djece korisnika dječjeg doplatka.

Cijena uključuje 5-dnevnu školu skijanja, skijašku opremu (skije, štapovi, pancerice, kaciga, markeri), skijaške karte za svih 5 dana, smještaj u sobama u sklopu smještajnog kompleksa Bella Italia, 4 puna pansiona, edukativne radionice i organizirani sportski program u sportskoj dvorani i na bazenu, autobusni prijevoz, putno zdravstveno osiguranje te majice i diplome za sve polaznike.

Prijave započinju 25. rujna, a traju do 3. studenoga, odnosno do popunjenja kapaciteta, vrše ih roditelji i to putem e-maila: prijava.dndjastrebarsko@gmail.com.

U prijavi je potrebno navesti: ime i prezime polaznika, datum rođenja, OIB polaznika, broj osobne isprave ( broj putovnice ili osobne iskaznice), ime i prezime roditelja/staratelja, broj mobitela roditelja/staratelja. Ukoliko je djetetu potrebna skijaška oprema koje je osigurana projektom potrebno je dodtano navesti  visina i masu polaznika, broj noge, opseg glave (cm), kao i navesti subjektivnu procjenu roditelja o prethodnom znanju skijanja: početnik, dobar skijaš, odličan skijaš.

Za sve dodatne informacije obratite se nastavnicima TZK.

objavio: Saša Rodić   datum: 25. 9. 2023.