Sretan Božić svakome

Prekrasno uređeni hol naše škole bio je ovog petka (22.12.) mjesto održavanja ovogodišnje božićne priredbe čiji program je, kao i prošle godine bio pod palicom Martine Starešinčić.

Nakon pozdravnih riječi naših voditelja, školski zbor je oduševio prisutne izvedbom poznate božićne skladbe U to vrijeme godišta. Također, tijekom priredbe, zbor je izveo pjesme Tiha noć, Velik si te Narodi nam se.

Paola Golub je i ove godine pokazala svoj talent sviranja violine te odsvirala skladbe kao što su O holy night i Have yourself a merry little Christmas.

Upečatljiv je bio i nastup troje saksofonista (Sara Studen, Leon Popović, Veronika Hodak) te grupnog recitala učenika 3g1 razreda (Fran Hrvoj, Borna Štimac, Lovro Sakoman, Tara Terihaj, Nika Valečić) koji su recitirali ulomak iz romana Sijač sreće, Božidara Prosenjaka.

Balerine iz plesnog studija Jaska odplesale su Maminka balet prema koreografiji Svetlane Lukić.

Lijepe su bile poruke mira i ljubavi koje su u svojim čestitkama poslali naša ravnateljica Sonja Stipanović te župnik Filip Marić.

Napomenimo i da se prigodni božićni kviz održao u četvrtak 20.12. sa puno zaniteresiranih učenika, a da su isti dan djelatnici škole i ove godine obilježili kraj polugodišta druženjem u OPG Bereček.

Sretan Božić svima, odmorite se i vidimo se za malo više od dva tjedna!

objavio: Ivor Bošnjak   datum: 22. 12. 2023.