Novi uspjesi naših učenika

Lucija Zoretić iz 3.g1 razreda pozvana je na Državno natjecanje iz matematike koje će se od 2. do 4. travnja održati u Šibeniku. Mentorica joj je nastavnica Andja Julardžija.

Filip Lukić, Martin Jagunić, Luka Kurtalj, Ira Ribarić, Florijan Skok, Martin Kuhar, Juraj Šimunec, Antonio Agostini i Petar Csucs s recitalom Balade Petrice Kerempuh pozvani su na državnu Smotru literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo koja će se održati u Primoštenu od  23. do 27. ožujka. Mentorica im je nastavnica Antonija Vlahović.

Uspjesi na županijskim natjecanjima

Filip Rubes iz 1.g1 razreda bio je prvi na Županijskom natjecanju iz povijesti te je predložen za Državno. Florijan Skok iz 4.g2 bio je drugi, a Luka Boričević iz 4.g1 četvrti. Julija Puškar i Lorena Sokolović iz 3.g1 razreda predstavile su samostalni istraživački rad „Stoljetni kalendar Tomaša Mikloušića“ te su predložene za Državno natjecanje iz povijesti. Mentor navedenih učenika je nastavnik Goran Vreš.

Učenik 1.g1 razreda Robert Hlopec bio je drugi na Županijskom natjecanju iz geografije. Mentor mu je nastavnik Marko Bacan.

Marija Bobinski iz 2.g2 razreda bila je druga na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika. Mentorica joj je nastavnica Sanja Malović. Martina Fratrić iz 4.g2 bila je treća, a mentorica joj je Antonija Vlahović. Pete su bile Katarina Stipković iz 1.g1 razreda, mentorica je Martina Starešinčić, i Lucia Mahovlić iz 4.g1 razreda, čija je mentorica Antonija Vlahović. Maja Golešić iz 2.g1 razreda je osma, a mentorica je Martina Starešinčić. Deveta je bila Lucija Zoretić iz 3.g1 razreda. Mentorica je Sanja Malović. Morana Maretić Gregurić iz 1.g1 razreda je bila deseta, a mentorica joj je Martina Starešinčić.

Na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika Anamarija Penić, učenica 4.g2 razreda, bila je peta. Mentorica je nastavnica Sandra Brkljačić.

Na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika učenici četvrtih razreda gimnazije Patrik Sečen, Luka Kurtalj i Mihael Wagner osvojili su 5.,6. i 7. mjesto. Mentorica im je nastavnica Barbara Baždarić.

Čestitamo svim učenicima i mentorima na ostvarenim rezultatima!

objavio: Ines Grubić   datum: 12. 3. 2014.